Східниця

Кожен із нас шукає спокій та тишу, прагне втекти від міської метушні та відшукати гармонію із природою та самим собою. Східниця — це райський куточок, де найкраще заспокійливе — це чисте повітря та тихі зелені гори. Вона розташована у самому серці величних Карпат, з усіх боків оточена неосяжними горами й зеленими лісами.

Тисячі туристів щороку приїжджають сюди, аби насолодитися усіма перевагами цього селища та відчути на собі магічну дію лікувальних джерел. Саме цілющі води — найбільше багатство Східниці, адже вони оздоровлюють та проганяють недуги. На доведення унікальності мінеральних вод дослідник Омелян Стоцький витратив 20 років свого життя, проте отримав звання первовідкривача східницьких джерел. Східниця — це єдине селище у Європі із такою кількістю мінеральних вод та із таким широким спектром дії. Джерел усього 38, але користуються лише десятьма, їх використовують для лікування та профілактики захворювань печінки, нирок, жовчних шляхів і міхура, шлунку, сечі, кишечника, крові тощо. Готель GrandVilla розташований біля найвідоміших та найпопулярніших джерел, задля оздоровлення якими туристи приїжджають з усіх куточків країни.

Але у Східниці зцілюють не лише джерела. Зелені верхівки гір, неповторні краєвиди та свіже гірське повітря — найкращі ліки від фізичних і душевних недуг. Лише уявіть: на високих гривах гір зеленіє ліс, схожий на вкрите хвилями море, долини, встелені туманами, вітерець, що дмухає прямо в обличчя, й високі квітучі пагорби. Звичайно ж, горами можна не лише милуватися — кожен може уявити себе мандрівником та здійнятися на їхні величні вершини, з яких, здається, видно увесь світ.

Найкраще місце, де можна розслабитися та відчути гармонію із природою — це східницький ліс. У ньому відчуваєш усю велич, піднесення, він манить до себе, притягує і не відпускає, залишаючи у серці кожного відбиток своїх зелених пальців. Східницькі ліси відкривають перед нами неймовірну красу, від якої серце стає добрішим, а наміри світлішими. Звичайно ж, неможливо уявити прогулянку у лісі без збирання ягід та полювання на струнких красенів у коричневих шапках, які ховаються під зеленими листочками.

Віддаючи свою душу магічній красі природи, не варто забувати про своїх рідних. Східниця — це ідеальне місце для сімейного відпочинку, де Ви зможете мандрувати примхливими стежками та поринути у магію карпатських гір. А найкращий готель для відпочинку з близькими — це GrandVilla, який забезпечить цікаве дозвілля та  незабутньо проведений час.

Східниця — це перлина карпатських гір, де гори просякнуті чарами спокою та тиші, де відчувається свобода та незалежність, де хочеться злетіти до небес й торкнутися самих верхівок гір кінчиками пальців, де стаєш жертвою неймовірної гірської краси. Одного разу побувавши у тут, Ви неодмінно повернетеся за новими неймовірними враженнями та незабутніми відчуттями. Тож запрошуємо Вас на відпочинок у готель GrandVilla у Східниці, аби насолодитися чудовими краєвидами та цілющими властивостями мінеральних вод.

Мінеральні води Східниці використовують для лікування та профілактики таких захворювань: хронічні холецистити, холангіти, захворювання печінки, захворювання нирок, функціональні захворювання жовчних шляхів і жовчного міхура, хронічні гепатити, хронічні панкреатити, хронічні пієлонефрити, сечокам’яна хвороба, цукровий діабет в стані стабільної компенсації,  сечові діатези, хронічний нетуберкульозний простатит в стадії ремісії, хронічні цистити, хронічні гепатити, холецистит і ангіохоліт, дискінезії жовчних шляхів і міхура, хронічні коліти та ентероколіти, дисбактеріоз, дискінезія кишечника, діарея, ожиріння.

Написати коментар